NAŠI LEKTOŘI

Ing. Laďka Landsmanová

angličtina, španělština

Majitelka.
Vystudovala fakultu Chemického inženýrství na VŠCHT v Praze. K angličtině získala vztah při svém působení v několika nadnárodních společnostech, kde byla angličtina hlavním komunikačním nástrojem. Mimo výuku se stará o chod společnosti, organizování kurzů a komunikaci s klienty. Snaží se vždy najít řešení!

Ing. Milan Karas

angličtina, matematika

Majitel.
Vystudoval VÚT v Brně a výuce angličtiny se věnuje 20 let. Nad rámec výuky se v LANTu stará o technickou podporu a zajišťuje všechny práce, které ženy neumí.  Jeho vášní je běh a hudba. I přes zdravotní problémy s klouby to nevzdává a účastní se maratónů po celé republice.

Bc. Eva Lásková

francouzština

Vystudovala obor Francouzský jazyk a literatura na Masarykově univerzitě v Brně.
Francouzština ji provází téměř celým profesním životem. Pracovala bezmála 18 let ve francouzské společnosti, kde kromě praktických znalostí jazyka získala i praxi s vedením kurzů. Baví ji předávat své znalosti dál a těšit se z pokroku svých studentů.

Bc. Dagmar Brzysko

němčina

Získala nejvíce jazykových znalostí v Linqua centru Dr. Emila Holeše v Brně a v jazykové škole Volkshochschule Hannover a Mnichov. Svých zkušeností využila při 5-leté tlumočnické a překladatelské práci pro firmu Siemens. Od roku 2006 učí v naší škole němčinu.

Mgr. Lenka Malinová

španělština

Vystudovala španělskou a českou filologii na Univerzitě Palackého v Olomouci. Mnoho let učila češtinu španělské studenty na univerzitě v jihošpanělské Granadě. Má dlouholeté zkušenosti s výukou na nejrůznějších jazykových školách, ve firmách. Učila i na gymnáziu i pomaturitním studiu.

Mgr. Jan Svatoš

angličtina

Výukou angličtiny se zabývá zhruba od roku 2015, mezitím absolvoval studium na Akcent College Prague.
Baví ho pomáhat lidem učit se a zdokonalovat se v angličtině, ať už se jedná o studenty z řad dětí, teenagerů, dospělých nebo třeba seniorů.
Mezi koníčky patří házená a fitness.

Mgr. Eva Stehlíková

angličtina

Vystudovala anglický jazyk a společenské vědy na pedagogické fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Několik let učila angličtinu na základní škole. Od roku 2010 se věnuje výuce dětí a dospělých všech úrovní. Má několikaleté zkušenosti s přípravou na mezinárodní jazykové zkoušky.

Eva Pertlová

angličtina

Již 29 let vyučuje angličtinu děti a dospělé. Praxi v jazyce získala při studium v USA. Mimo výuku se věnuje překladatelství a tlumočnictví. Mimo angličtinu tráví svůj volný čas se svými dětmi.

Bc. Martina Bočková

angličtina

Do LANTU nastoupila v roce 2008 jako lektorka dětí i dospělých. Při výuce čerpá z jazykových dovedností získaných při studiu lektorství angličtiny na Pedagogické fakultě v Brně a školení lektorů v ČR a Walesu, dále pak z osobních zkušeností při návštěvách Anglie. Ráda využívá různých prostředků, které vedou k motivaci studentů zlepšit se v angličtině a pocítit radost z vlastních úspěchů.

Mgr. Jana Schüsselová

angličtina

Vystudovala obor Anglický jazyk a literatura na Masarykově univerzitě v Brně. Má dlouholeté zkušenosti s výukou angličtiny pro jazykové školy i firmy. V posledních letech se věnovala především přípravným kurzům na zkoušku jazykové způsobilosti dle normy NATO STANAG 6001. Baví ji výzvy, které s sebou učení angličtiny občas přináší a těší ji, že může dělat to, co je zároveň i jejím koníčkem.

Mgr. Karel Blažek

angličtina, čínština, čeština

Studoval mezinárodní vztahy a čínštinu na Masarykově univerzitě. Několik studijně-jazykových pobytů strávil v Čínské republice.
Nedávno se vrátil z pracovní stáže ve Švédsku. Karel má zkušenosti s výukou cizích jazyků na jazykových školách i soukromě.
Baví ho cestování a poznávání cizích kultur.

Craig Sturgis

španělština

Pochází z Market Harborough poblíž Leicesteru v anglickém Midlands a je fanouškem fotbalového týmu Leicester City. Craig přijel poprvé do naší země v roce 1992 na turné po Evropě a má na to hezké vzpomínky. Do Prahy se přestěhoval v roce 1996 poté, co ve svém rodném městě potkal českou přítelkyni. Očekával, že zůstane jen pár měsíců, ale změnilo se to na 28 let.

Gina L. Muñoz Ambriz

španělština

Gina je Mexičanka. Plynule hovoří španělsky, německy a anglicky. Učí se češtinu. Vystudovala mezinárodní vztahy na Univerzitě v Mexiku. V LANTu vyučuje svůj rodný jazyk. V současné době studuje Univerzitu Autónoma de México (UNAM).
Moc jí baví výuka španělštiny a sdílení její kultury.

Bc. Soňa Velíšková

angličtina pro děti

Aktuálně dodělává navazující magisterské studium na Univerzitě Palackého v Olomouci obor speciální pedagogika pro 2. stupeň ZŠ a SŠ se zaměřením na vzdělávání Výchova ke zdraví.
V oblasti školství je v současné době už přes deset let. Práce s dětmi ji velice naplňuje a baví. Je kreativní a přizpůsobivá každému dítěti.

Mgr. Katka Holendová

angličtina

Vystudovala Fakultu tělesné výchovy a sportu v Praze obor fyzioterapie. V roce 2005 odjela do Velké Británie, kde pracovala jako fyzioterapeut do roku 2020. Ve Velké Británii absolvovala IELTS. Home is where the heart is. Velká Británii je jejím druhým domovem. Její výuka je srozumitelná a zábavná. Hlavní důraz je příprava na běžnou denní konverzaci. Ke svým studentům přistupuje velmi individuálně.

Petra Ježková

čeština pro cizince, přijímací zkoušky (čeština, matematika)

Studovala Fakultu humanitních studií.Několik let doučovala matematiku na úrovni základní a střední školy. Připravuje na přijímačky na střední školy i na osmileté gymnázium. Dva roky se věnuje doučování češtiny pro cizince, v čemž se současně dále vzdělává.

Mgr. Ivana Pecová

angličtina

Učarovalo ji mluvené i psané slovo, proto vystudovala anglický jazyk a literaturu na FF v Brně. Nyní se snaží předávat své vědomosti dál na základní škole ve Světlé nad Sázavou. Mimo výuku ji můžete přistihnout při malování, četbě nebo sportu.

Ing. Anděla Majorová

angličtina

Po studiu ekonomie a pedagogiky se rozhodla věnovat právě učení a v současné době učí na základní škole. Mezi její koníčky patří především jazyky, kdy nejen že ráda učí ostatní, ale také se v této oblasti sama ráda vzdělává. Pokud zrovna neučí, velmi ráda cestuje a čte spoustu knih.

Magda Tvrdíková

angličtina pro děti

Momentálně je studentkou práv na Univerzitě Karlově v Praze. Od svých 16 let rok žila a studovala na americké střední škole v Dallasu. Miluje práci s dětmi, mimo jiné již několik let každé léto tráví jako táborová vedoucí. Ve svém volném čase se ráda věnuje běhu a vysokohorské turistice.

Eliška Caklová

matematika, chemie

Vystudovala gymnázium v Havlíčkově Brodě a nyní studuje na přírodovědecké fakultě Masarykovy univerzity v Brně chemii a matematiku se zaměřením na vzdělávání.
Má zkušenosti s doučováním žáků na základní, střední škole nebo i přípravou na maturitu. Preferuje prezenční výuku, ale je možné mít hodiny i online, případně to střídat. Vše záleží na domluvě.

Jan Čížek

angličtina

Vystudoval gymnázium v Havlíčkově Brodě. V současné době studuje bakalářský program Finance a řízení na VSPJ. Je to vášnivý fotbalista a šachista.
Má zkušenosti s individuální výukou dospělých. Připravuje i na maturitní zkoušky z anglického jazyka.

Antonín Vinkler, Anna Vavřičková, Veronika Valová, Aneta Křípalová, Anna Lebrušková, Tereza Pavlíková, Alžběta Straková

doučování dětí

Tým šikovných dětí z gymnázia v Havlíčkově Brodě. Pomáhají s doučování školní látky z angličtiny, němčiny, češtiny a matematiky.

Matěj Šedý, Vojtěch Šrom

doučování dětí

Oba pomáhají s výukou angličtiny a němčiny. Navíc připravují děti na přijímací zkoušky na osmiletá gymnázia a střední školy.

Amélie Laňková

angličtina pro děti

Je studentka 3. ročníku gymnázia v Havlíčkově Brodě. Úspěšně složila zkoušku FCE z anglického jazyka a výuce angličtiny se věnuje již třetím rokem. Ve volném čase ráda čte a cestuje.

Ema Machková

angličtina, čeština

Je studentkou na gymnáziu v Havlíčkově Brodě. Složila zkoušku z anglického jazyka na úrovni B2 a s nadšením se již třetím rokem věnuje doučování angličtiny a nově i češtiny. Ve svém volném čase ráda maluje a čte.